This Page is part of a Frameset | www.ZILLMER.com

  Kłamstwo ewolucji


Kłamstwo ewolucji

Kłamstwo ewolucji

„Wiele znalezionych w Niemczech czaszek z epoki kamiennej jest o wiele młodszych niż dotąd sądzono“ – taką wiadomość podały bez komentarza w sierpniu 2004 roku serwisy informacyjne. Ale to była bomba, której eksplozja wstrząsnęła posadami gmachu nauk o dziejach Ziemi i ludzkości. Badania z 2004 roku ujawniły bowiem, że większość czaszek neandertalczyków i wczesnych ludzi, dotąd datowanych na epokę kamienną, jest młodsza nawet o 28 000 lat! „Najstarszy Westfalczyk“ z Paderborn-Sande w ciągu jednej nocy stał się niemalże „najmłodszym Westfalczykiem“, bo teraz liczy sobie zaledwie 250 wiosen.

Już w swoim bestsellerze Pomyłka Darwina doktor Zillmer – inżynier, doradca Ingenieurkammer-Bau NRW, członek New York Academy of Science – dowodził, że ewolucji nie było i że powiązane z tą teorią datowania geologiczne są błędne. W tej książce wykazuje, że doktryna dziejów ludzkości, od wczesnych hominidów po człowieka współczesnego, to konstrukcja oparta na kłamstwie i przemilczeniach ortodoksyjnych badaczy. Przez całe lata datowania po prostu zmyślano i jako „naukowo“ dowiedzione pisano wyssane z palca bajki, które przedstawiać miały oficjalną wersję przeszłości Ziemi i naszych przodków.
Tropienie pochodzenia człowieka nabiera więc wymiaru historii kryminalnej, gdy na podstawie wyników najnowszych badań Zillmer demaskuje naukowe dogmaty jako naukowe fałszerstwa, na których oparta została teoria ewolucji.

240 str., broszura
format 145 x 205,
cena det. 29,80

ISBN-83-241-2446-2, EAN 9788324124466

 


Back to Top

 

Kłamstwo ewolucji

HANS-JOACHIM ZILLMER

KŁAMSTWO I JEGO WYKRYWANIE W BIZNESIE POLITYCE

Wydawca: PWN
Ilość stron: 376 s.
Oprawa: miękka
Wymiar: 150x210 mm
EAN: 9788301140823
ISBN: 83-01-14082-8

OKAZJA!
było 39.90 zł
Dzisiaj cena: 35.91 zł

Kłamstwo Bastylii to książka napisana z niebywałą pasją. Zapewne zostanie uznana przez wielu historyków za książkę kontrowersyjną. Autor nie kryje w niej swoich sympatii i antypatii. To prawdziwa rewolucja w spojrzeniu na Rewolucję! Andrzej Cisek studiował na Uniwersytecie i Politechnice Warszawskiej oraz Brooklyn Polytechnic Institute. Magister inżynier w specjalności elektroniki medycznej. Założyciel stowarzyszenia Americans for Independent Poland i długoletni członek Rady Instytutu Józefa Piłsudskiego w Nowym Jorku. Autor wielu artykułów drukowanych w prasie emigracyjnej i drugiego obiegu w Polsce.


Zobacz książki tej samej kategorii: Literatura
Zobacz książki tego samego autora: HANS-JOACHIM ZILLMER
Zobacz książki tego samego wydawcy: PWN

Back to Top