This Page is part of a Frameset | www.ZILLMER.com

  Kolumbus přišel jako poslední


Kolumbus přišel jako poslední

 Onlineorder

Kolumbus přišel jako poslední

"Fantasta, nebo génius? Člověk, který přepisuje světové dějiny. Po potvrzení několika senzačních teorií autor řeší další hádanky naší minulosti a svými tvrzeními otřásá základy historického vědomí.

Poslední dinosauři nevymřeli před 65 miliony let, argumentoval ve svém předchozím díle, ale obývali Zemi ještě v holocénu, společně s našimi předky! Díky smyslu pro chyby ve výkladu dějin Země a lidstva - a bez zbytečné bázně před tradicí - vždy a znovu vyvolává napětí a vzrušení, a to i mezi odborníky.
V této knize představuje staroevropské ogamské nápisy na olméckých obřích hlavách v Mexiku. Vikingové osídlili Grónsko, ještě když bylo zelené, Normané dováželi brazilské dřevo a křesťané již dávno před Kolumbem cestovali do Jižní Ameriky a Magellanovým průlivem do Pacifiku. Změnila papežská církev historii Evropy? Svědčí megality na celém světě, signální věže a síť širokých silnic na náspech spojujících nejkratším směrem mayská města o společných kořenech? Proč měli Inkové světlou pleť a vlasy?
Zillmer spojuje kacířské otázky, sotva známá nebo utajovaná fakta a výsledky nejnovějšího bádání do fascinujícího řetězce argumentace a důkazů: Historie Nového, ale i Starého světa probíhala docela jinak!

Ukázka z textu

"Blázen nebo génius?" ptal se již Bild a Welt am Sonntag přinesl titulek "Inženýr přepisuje světové dějiny". Po potvrzení několika senzačních teorií se autor bestsellerů Zillmer nyní věnuje po obsáhlých rešerších největším hádankám naší minulosti. Výbušná fakta a důkazy, fascinující a vzrušující.

Zillmer vzbudil světovou pozornost již svým bestsellerem Darwinův omyl: poslední dinosauři nevymřeli před 65 miliony let, argumentoval přesvědčivě, ale obývali Zemi ještě v holocénu, společně s našimi předky! Díky svému smyslu pro chyby ve výkladu dějin Země a lidstva - a bez zbytečné bázně před tradicí - se Zillmer ve svých knihách postará vždy znovu o napětí a vzrušení, a to i mezi odborníky.

V této knize představuje čtenáři staroevropské ogamské nápisy na olméckých obřích hlavách v Mexiku. Vikingové osídlili Grónsko, ještě když bylo zelené, Normané dováželi brazilské dřevo a křesťané cestovali již dávno před Kolumbem do Jižní Ameriky a Magellanovým průlivem do Pacifiku. Změnila papežská církev historii Evropy? Svědčí megality na celém světě, signální věže a síť širokých silnic na náspech spojujících nejkratším směrem mayská města o společných kořenech? Proč měli Inkové světlou pleť a vlasy?

‚Kolumbus přišel jako poslední' otřásá základy našeho historického vědomí."

Prof. em. Dr. Wolfgang KUNDT, univerzita Bonn

 

Název:

Kolumbus přišel jako poslední

 

Autor:

Hans-Joachim Zillmer

Nakladatel:

Knižní klub

ISBN:

80-242-1495-4

EAN:

9788024214955

Kód Knižního klubu:

NA026955

Počet stran:

312

Vazba:

Vázaný

Rok vydání:

2005

knizniweb

 

Back to Top